مشتریان ما بهترین معرف ما هستند

در باره

درباره ما

توسعه فناوری سرکش مجموعه‌ایست متشکل از متخصصین و نیروهای خلاق که مبنای فعالیت خود را بر توسعه فناوری و به‌کارگیری آن در جهت بهبود کیفیت زندگی و کار قرار داده‌است. امروزه شرکت‌های کوچک و متوسط، که در دنیا آن‌ها را با نام SMEها می‌شناسند، برای باقی ماندن در بازار رقابتی باید از منابع خود به‌طور بهینه استفاده کنند. توسعه فناوری سرکش به این شرکت‌ها کمک می‌کند تا از طریق ارائه راهکارها و مشاوره‌های تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، ارتباطات و تبلیغات، هزینه‌های جاری خود را کاهش داده و از منابعی که در اختیار دارند به بهترین شکل استفاده کنند.

سرویس تبلیغات آنلاین دردید

ما در طول چهار سال متوالی، در حال آماده سازی محیطی ساده، منعطف، یکپارچه و در راستای نیاز مردم ایران و با ریشه‌های بومی برای ایجاد یک سرویس انتشار آگهی و نیازمندی بودی‌ایم.

آخرین مطالب از پایگاه دانش

اخبار تازه‌های فناوری وبلاگ

6 گرایش رایج سئو در سال 2020

در این مقاله قصد داریم، ۱۰ مورد از مهم‌ترین و حیاتی‌ترین فاکتور های بنیادی سئو را به شما را بیاموزیم. این ترفندها بهینه‌سازی موتورهای جستجو را به کلی متحول می‌کند.

بیشتر بخوانید
اخبار تازه‌های فناوری وبلاگ

خدمات Azure مایکروسافت برای شرکت‌های مخابراتی

مایکروسافت امروز از راه اندازی سرویس جدیدی به نام Azure Edge Zones خبر داد که به کاربران خدمات ابری Azure امکان می‌دهد به اپلیکیشن‌های سازمانی در موقعیت‌های جغرافیایی مختلف دسترسی داشته باشند.

بیشتر بخوانید
عمومی وبلاگ

میانبر های پر کاربرد لینوکس

هنگامی که صحبت از سیستم عامل لینوکس به میان می آید, سعی بر کنار گداشتن موس و ابزار گرافیکی شده و بیشتر فعالیت ها توسط کیبرد و در محیط ترمینال و متنی انجام میشود. از این رو کسب تسلطی نسبی روی کلید های میانبر این سیستم عامل می تواند شما را تا حد خوبی در این امر یاری دهد. در این مقاله نگاهی به پرکاربرد ترین کلید های میانبر لینوکس خواهیم داشت.

بیشتر بخوانید